Hakkımızda

Hotelimiz

Kendinizi mütevazı zerafetin iyi bir gece uykusunu garanti ettiği konforlu bir şekilde döşenmiş odalarda bulun. Sabahları uyanın ve otele ait restoranda çeşitli türlerde yemekler ile şımarın.  Kültür severler, Türkiye’nin kuzeydoğusunda Bursa’da konaklamalarının keyfine varacaklar. Hotel Kavala’dan yaklaşık 15 km mesafede eski şehre girebilir ve şehrin büyük camilerine hayret edebilirsiniz Otel Nilüfer Görükle lokasyonunda canlı ve hareketli bir bölgededir . Mudanya’ya 29Km. Uludağ Üniversitesi ve Tıp fakültesine 2 km. Gölyazı Apollonia Ağlayan Çınar’a 12Km. mesafede konumlanmıştır .

2019 yılı başında açılan ve  dünya mutfağının özel lezzetleri, Görükle’nin en muhteşem manzarası eşliğinde The Olive Restaurant & Bar da sunuluyor. Kavala Hotel Bursa bünyesinde  hizmet veren ve Bursa’nın en gözde mekanları arasındaki yerini alan The Olive Restaurant & Bar, misafirlerini lezzetli yemekleri,  ile ağırlıyor. Sade, rahat ve şık ortamıyla, Kavala Hotel Bursa’nın  siyah ve beyaz  hakim olduğu sıcak atmosferinde, geniş camlar sayesinde tüm manzara restoran içerisinden rahatlıkla görülebiliyor.

Menüsü, hizmet anlayışı ve merkezi konumu ile Bursa’nın seçkin buluşma noktası olan The Olive, sabah kahvaltısı özellikle iş dünyasının tercih ettiği bir mekân olma özelliğini sunuyor .